Svadby

 

 

 Čerešničkou na torte pri plánovaní svadobného dňa je nepochybne odvoz šťastných novomanželov vo výnimočnom vozidle. A práve takéto výnimočné vozidlá, navyše s prívlastkom „luxusné“, má v ponuke aj naša spoločnosť LUXCARSRENTAL. Špecializujeme sa na prenájom toho najlepšieho, čo momentálne na trhu môžete nájsť.

* Túžite sa odviezť vo veľkom štýle v dominantnom vozidle, ktoré v sebe spája luxus s dobrodružstvom a dravosť s pocitom absolútneho bezpečia a vychutnať si pri tom novú dimenziu pôžitku z jazdy so svojou „už“ polovičkou?

Pre Vás máme pripravený ikonický MERCEDES AMG G63 v luxusnej čiernej matnej farbe.

* Alebo ste tak trochu crazy a Vašou túžbou je odlíšiť sa od zvyšku sveta? Túžite svoju svadobnú jazdu absolvovať v jedinečnom vozidle, ktoré nikoho z okoloidúcich nenechá bez povšimnutia?

Pre Vás je pripravený najvyšší vrchol z vrcholov s takmer 600 koňmi pod kapotou ,zelená šelma MERCEDES AMG GTR ,ktorý je synonymom neskutočného výkonu a nezabudnuteľného zážitku.

Tak poďte do toho a vyšperkujte si svoj svadobný deň odvozom v jednom z týchto tátošov.

PODMIENKY PRENÁJMU:

– MERCEDES AMG G63 je možné prenajať si so šoférom, ktorého zabezpečí naša spoločnosť. 

-MERCEDES AMG GTR je možné prenajať si rovnako iba so šoférom, avšak v tomto prípade Vám ponúkame za zvýhodnených cenových podmienok aj prenájom ďalšieho doprovodného vozidla so šoférom, v našom prípade MERCEDESu AMG G63 pre druhú časť manželskej dvojice spolu s rodičmi,priateľmi či blízkymi.

CENY PRENÁJMU:

k nahliadnutiu v CENNÍKU